• YARIM ALTIN
  7.935,00
  % 0,32
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1553
  % -0,23
 • € EURO
  34,9895
  % -0,04
 • £ POUND
  41,0662
  % 0,02
 • ¥ YUAN
  4,4427
  % -0,19
 • РУБ RUBLE
  0,3628
  % 2,16
 • BITCOIN/TL
  2260688,315
  % 2,02
 • BIST 100
  10.656,96
  % -0,18

Shiba İnu Sahibi Kendini İfşa Edecek Mi?

Shiba İnu Sahibi Kendini İfşa Edecek Mi?

Sarsıcı coinlerden birinin sahibi olan shiba artık kimliğini açıklayacağını ve görünmez olmak istemediğini belirtiyor.

Sektörde oldukça önemli olan ve sektörü sarsmaya devam eden bu coinin sahibi siz de biliyorsunuz. Baştan beri adını saklamaktaydı. Aynı zamanda Shiba Inu’nun geliştirmeni Shytoshi Kusama’nın yer aldığı bir kanalda ekran görüntüsünü paylaştı.  Mesaj, birçok farklı bilgiyi içerirken bunun yanında coinin sahibi 2023’ün ilerleyen yıllarında Meme coinin geliştiricisinin kim olduğunu ilerleyen aylarda açığa çıkaracağını ve ifşa etmeyi planladığını gösteriyor. Shiba – twiter’da da bununla ilgili haberler gündemde oldukça yer ediyor. Bu açıklama ve ifşanın ise SHIB topluluğuna paylaşılacağı tahmin ediliyor.

Shiba İfşa Edeceğini Nasıl Açıkladı?

Açığa çıkarılan konuşmada Shytosti Kusama’nın “Görünmez kalmam artık söz konusu değil” mesajında kendisinin ve akıl aldığı kişinin bununla alakalı konuştuklarını ve görünmez kalmamaya karar verdiklerini işaret ediyor.

Bu mesajın otaya çıkmasıyla beraber, asıl eğlencenin ifşa edilmenin başlaması ile beraber olacağı belirtiliyor.  Kripto para sahibinin gerçek kimliğinin ortaya çıkmasını, kripto para meraklıları heyecan dolu bir şekilde beklemeye başladı. Beklenenin açığa çıkmasıyla beraber shiba coin geleceğinin ne olacağı tam bir merak konusu.

Shiba Inu Daha Da İleriye Mi Gidecek?

Kripto borsasında takma ad kullanma sistemi Bitcoin’i icat eden topluluğa kadar dayanıyor. Shiba ınu’nın sahibi Ryoshi takma ismini kullanıyordu. Bu kişinin amacı Bitcoin’i bulan kişinin izinden gitmekti.  Bu sebeple beraber 2022 yılının başlarında ortadan tamamen yok olmayı ve görünmemeyi seçti. Ancak takma adı bırakıp, gerçek adı kullanmaya başladığı takdirde diğer kripto yaratıcılarını bir adım gerisinde bırakacağı konuşuluyor.

Bu tarz adımlarla beraber Shiba Inu oldukça ön plana çıkmaya başladı. İnsanlar kim olduğunu merak ederken bu kriptonun geleceğinin ne olacağını da merak etmeye başladı. Herkes tarafından kripto değer mi kaybedecek değer mi kazanacak merak konusu olmaya başladı. Özellikle bu coine yatırım yapan insanlar heyecanla ne olacağını bekliyor. Endişenin yanında umut da sürmekte.  Shiba coin tl gelecek aylarda ne gibi değişiklikler meydana geleceği kripto para aşıkları tarafından takip edilmekte.

YORUMLAR YAZ