• YARIM ALTIN
  7.801,00
  % -0,46
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2944
  % -0,05
 • € EURO
  35,2181
  % 0,59
 • £ POUND
  41,7402
  % 0,43
 • ¥ YUAN
  4,4527
  % -0,18
 • РУБ RUBLE
  0,3628
  % -0,07
 • BITCOIN/TL
  2184091,555
  % -0,17
 • BIST 100
  10.165,52
  % 1,14

Straks Nedir

Straks Nedir

 

Straks, işlemlerin daha güvenli ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamak için tasarlanmış dijital bir para birimidir. Bitcoin protokolüne dayanır, ancak onu madencilik saldırılarına karşı daha dirençli kılan farklı bir algoritma kullanır. Straks aynı zamanda merkezi olmayan bir para birimidir, yani arzını kontrol eden merkezi bir otorite yoktur. Bu, günümüzde sistemlerin veya finansal kurumların değerini manipüle etmesini zorlaştırır.  Mal ve hizmetler için ödeme yapmak, diğer kripto para birimleri için işlem yapmak veya yatırım olarak elde tutmak dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Sınırlı bir 11 milyon jeton arzına sahiptir ve bu da onu diğer birçok kripto para biriminden daha değerli bir yatırım haline getirir. Straks ayrıca hızlı ve verimlidir, hızlı ve kolay işlemlere olanak tanır.

Straks Özellikleri Nelerdir?

STRAKS, hızlı, güvenli ve düşük maliyetli işlemleri etkinleştirmek için tasarlanmış dijital bir para birimidir. STRAKS, Ltc’nin bir sistemsel algoritmasıdır ve Bitcoin ile aynı algoritmayı kullanır. STRAKS, işlemler için geleneksel para birimlerinden daha özel ve güvenli bir seçenek sunmayı amaçlamaktadır. Sistem ayrıca çok düşük bir enflasyon oranına sahiptir ve bu da onu uzun vadeli yatırımlar için daha cazip bir seçenek haline getirir. STRAKS, alımlar, ödemeler ve havaleler dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılabilir. STRAKS, çeşitli dijital varlıklara yatırım yapmak için de kullanılabilir. STRAKS, dijital para yatırımcıları ve kullanıcıları için hızla popüler bir seçenek haline geliyor.

Straks Ne İşe Yarar?

STRAKS, dünyanın herhangi bir yerindeki herkese anında ödeme yapılmasını sağlayan açık kaynaklı, topluluk odaklı bir dijital para birimidir. STRAKS benzersizdir çünkü Bitcoin ağı üzerine kuruludur, bu da ona istikrar ve güvenlik sağlar.

STREAKS ayrıca bilgisayarı olan herkesin katılmasına izin veren benzersiz bir madencilik sürecine sahiptir. STRAKS, değeri saklamak ve ödeme yapmak için harika bir yoldur. Çevrimiçi mal ve hizmet satın almak için kullanılabilir ve ayrıca fatura ödemek veya arkadaşlarınıza ve ailenize para göndermek için de kullanılabilir. STRAKS da büyük bir yatırım çünkü değerinin gelecekte artması muhtemeldir.

YORUMLAR YAZ
Exit mobile version