• YARIM ALTIN
  7.875,00
  % -0,01
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2568
  % 0,10
 • € EURO
  35,0203
  % 0,27
 • £ POUND
  41,1996
  % 0,08
 • ¥ YUAN
  4,4497
  % 0,04
 • РУБ RUBLE
  0,3605
  % 0,13
 • BITCOIN/TL
  2180271,721
  % -1,05
 • BIST 100
  10.479,16
  % -1,86

Ünlü Yatırımcı Bitcoin’i Övdü, Altın Alanlara İse Aptal Dedi

Ünlü Yatırımcı Bitcoin’i Övdü, Altın Alanlara İse Aptal Dedi

 

Ünlü milyarder mark cuban hayatı boyunca bitcoin’i desteklediğini ve yatırımların buraya yapılması gerektiğini belirtti.

Altına yatırım yapanlara açıkça aptal söyleminde bulunan Cuban konuşulmaya ve adına manşetler atılmaya başlandı. Ayrıca tarafını net bir şekilde belli eden ve tam bir kripto savunucusu olan ünlü milyarder yatırım yapmak için kriptoyu önermeye de devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde bir podcast yayınına katılan Mark Cuban Bitcoin’i fiyatının düşmesini beklediğini düştükten hemen sonra daha fazla Bitcoin almak istediğini ve yatırımlarını hep bu yönde yaptığını belirtti.

Kripto borsasında bitcoin geçtiğimiz yıldan bu yana düşüş yaşadı. Bu düşüş nedeniyle insanlar yatırım yapmaktan korkar oldu ve şüpheye düşmeye başladılar. Zararın fazla yaşaması nedeniyle insanların yatırımlarını altına çevirmeye başladıkları görüldü.  Milyarderin bu iddialı konuşmasının ardından da Mark Cuban serveti merak edilmeye başlandı.

 

Yatırımcıların Sert Bir Yükseliş Beklediği Alt Coin Hangisi?

Yatırımcılar yıl sonuna Polkadot coin’in yükselişe geçeceğini düşünüyor. Yatırımcılar yıl sonuna kadar yükselişe geçecek alt coinleri açılamaya başladılar   Kripto para dünyası çok renkli ve her an değişebilecek bir yapıya sahip. Şansınız dönerse yatırımlarınız biranda yükselebilir. Eğer şansınız sizden yana olmazsa zarar yaşayabilirsiniz. İşte bu gibi durumlardan dolayı kripto borsasını anlık olarak takip etmeniz gerekmektedir. Değişimler anlık olabilir. Kimse parasını kaybetmek zarara uğramak istemez. Bu zarardan kurtulmak için ilk olarak

İlgili İçerik

 

Tüm Bu Değişime Rağmen Mark Cuban Tarafını Değiştirmedi

Tarafını net bir şekilde belli edem milyarder altın konusunda da tavrını açıkça söyledi. Mark Cuban bloglarda da oldukça konuşulmaya başlandı. Ayrıca bir konuşmasında da “Eğer kıyamet kopacak olsa, biri gelip sizi öldürerek altınlarınızı alırdı” dedi. Hem altın hem de kripto değer saklama aracıdır dedikten sonra bu yöntemde altını kullananların birer aptal olduğunu paraların değerlendirmek içişe en doğru para koruma yönteminin Bitcoin olduğunu açıkça belirtti.

Bu açıklama ile güncel Bitcoinlerin düşüş yaşaması karsında insanlar ne yapacağını bilemedi. Yatırım konusunda risk almak insanları strese düşürmeye başladı. Bu haber ile beraber oldukça beklenen bir konu da milyarderin açıklamasının ardından Bitcoin’e yatırımların artıp artmayacağı merak konusu olmuş durumdadır.

Beklenene göre milyarderin bu söylemi ile beraber Bitcoin’de düşüş yaşanmaya başlanırsa coin alımları artacağı konuşulmaya başlandı. Ancak coinlerin 47 bin dolardan 16 bin dolara düşmüş olması hala insanları korkutmaya devam ediyor. İnsanlar yatırım yapmalarının ardından Bitcoin’in düşmeye devam etmesinden endişe ediyorlar. Bu belirsizlik de insanları daha güvenli olan altın yatırımlarına sev ediyor.  Bu konuşmalarıyla Mark Cuban Instagram’da da oldukça konuşulmaya başlandı.

 

 

YORUMLAR YAZ