• YARIM ALTIN
  7.808,00
  % -0,38
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2771
  % -0,11
 • € EURO
  35,0953
  % 0,42
 • £ POUND
  41,7527
  % 0,46
 • ¥ YUAN
  4,4536
  % -0,17
 • РУБ RUBLE
  0,3625
  % -0,14
 • BITCOIN/TL
  2185162,355
  % -0,04
 • BIST 100
  10.165,52
  % 1,14

Formula 1 Kripto Paralar İçin Patent Başvurusunda Bulundu

Formula 1 Kripto Paralar İçin Patent Başvurusunda Bulundu

 

Çok sayıda kişinin merak ve ilgi ile takip ettiği kripto para borsalarında her geçen saniye ve her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son dakika ve flaş bir gelişmeye göre ise Formula 1 nft ve kripto paralar için marka ve patent başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Bu sıcak gelişme ise kripto para borsalarında gündem yaratmayı başardı. nft ve kripto para markaları için başvurusunu tamamlayan Formula 1 için değerlendirme süreci de bu şekilde başlamış oldu. Kripto para ve nft marka başvurusunda bulunan Formula 1 şimdi gelecek güzel haberleri de bekliyor. Kripto para piyasalarında yaşanan bu gelişme ise gündemde de farklı olayların yaşanmasına neden oldu.

Formula 1 Nft ve Kripto Paralar İçin Atağa Geçti

Dünya genelinde en bilinen yarış platformu olan Formula 1 yapmış olduğu atakla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yaşanan son dakika ve flash gelişmeye göre ise Formula 1 nft ve kripto paralar için yeni bir hamlede bulunarak marka başvurusu yaptı. Bu haber ise gündeme sıcak gelişme olarak yansıdı. 2 ayrı ticari amaçlı olarak yapılan başvuruda ise değerlendirme sürecinin başladığı gelen haberler arasında yer alıyor. Formula 1 yapmış olduğu bu atakla birlikte gündem yaratmayı da başardı. Yaşanan sıcak gelişme kripto para borsalarında da tam manasıyla olumlu bir etki yarattı.

Formula 1 Platformunda Sıcak Gelişme

Dünya genelinde bir numaralı sırada yer alan Formula 1 organizasyonlarında sıcak gelişmeler yaşanmaya kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Yaşanan son dakika ve sıcak gelişmeye göre ise Formula 1’in nft ve kripto para piyasaları için marka başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Bu haber ise tüm dünya genelinde büyük bir sükse yarattı. Yapılan bu başvuru kabul edildiği takdirde Formula 1’de kazancına daha yüksek kazançlar ekleyecek. Kripto para piyasalarında yaşanan bu sıcak haber ise gündemde de bomba etkisine neden oldu. Formula 1 yapmış olduğu bu hamle sayesinde tüm dünyaya da adını duyurmuş oldu.

YORUMLAR YAZ