• YARIM ALTIN
  8.516,00
  % 0,20
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5856
  % 0,28
 • € EURO
  34,7878
  % -0,02
 • £ POUND
  40,5249
  % -0,23
 • ¥ YUAN
  4,5025
  % 0,12
 • РУБ RUBLE
  0,3463
  % -0,08
 • BITCOIN/TL
  2058353,240
  % 3,51
 • BIST 100
  9.524,59
  % -0,06

Kripto Para İle Zengin Olmak

Kripto Para İle Zengin Olmak

 

Kripto para gerek merkeziyetçi bir otorite tarafından kontrol edilmemesi gerekse vergilendirmeye tabi olmaması dolayısıyla günümüzde en iyi yatırım araçlarından biri olarak görülüyor. Kripto paralara olan devasa artış ve artan işlem hacmi dolayısıyla bu para birimlerinden milyarder olan kişi sayısı da doğru orantılı olarak artış göstermektedir. Kullanıcılar şahıs bazında veya şirketler olabilmektedir. Doğru adımlar ve analizler yapılması doğrultusunda pek çok yatırımcı piyasada balina olarak tabir edilen devasa servetlere sahip olmaktadır.

Kripto Paralarda Doğru Yatırımlar

 

Maddi hacmini arttırmak ve doğru yatırımlar yapmak için güncel hayatın tersine çok yüksek bir sermayeye sahip olmak gerekmemektedir. Piyasalarda süreklilik arz eden bir aktiflik alım satım işlemlerini doğru zamanlamalarda yaparak kripto paralardan çok yüksek meblağlar kazanılabilir. Tüm bu sürecin içerisinde yatırımcıların hem sayısının hem de yatırılan paranın sistem içinde olması piyasanın büyüklüğünü gün geçtikçe arttırmaktadır. Kripto paralara yatırım yapmanın en büyük avantajı da pek çok projenin var olması dolayısıyla analizler ile hareketli piyasada ritim yakalayıp tüm fırsatlardan faydalanmaktır. Genel ön kanının aksine risk faktörleri hesaplanabilir ve uygun metotlar ile para kazanılabilir.

Kripto Yatırımlarından Başarı Hikâyeleri

 

Hali hazırda kripto yatırımları aracılığı ile milyar dolar kazanmış bulunan tam on dokuz yatırımcı mevcuttur. Kimi direkt olarak bir birime yatırım yapmışken kimileri kripto çevresinde tüzel kişilikler olan şirketlere yatırım yapmıştır. Kripto para piyasası hızlı bir şekilde kullanımı yaygınlaşmış olması ve kısa sürede hacminin bu kadar artması nedeniyle akıllı yatırımcıların milyarder olmasının önünü epeyce açmış bulunuyor. Piyasada en çok bilinen ve değeri en yüksek olan birim bitcoin’dir. Changpeng Zhao servetini bitcoine borçlu yatırımcıların başında geliyor. Sektöre öncülük eden kişilerin başında gelen Zhao, Binance’ı kurmuş ve bu alanda pek çok kişinin zengin olmasına aracılık etmiştir. Bilindiği üzere Binance şirketi tüm dünyada bulunan BTC rezervinin çok yüksek bir oranına direkt olarak sahiptir..

YORUMLAR YAZ