• YARIM ALTIN
  8.266,00
  % -0,96
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3607
  % 0,17
 • € EURO
  34,4602
  % -0,71
 • £ POUND
  40,3340
  % -0,67
 • ¥ YUAN
  4,4720
  % 0,13
 • РУБ RUBLE
  0,3464
  % -0,16
 • BITCOIN/TL
  2180757,225
  % -4,96
 • BIST 100
  9.814,19
  % 0,59

Kripto Para Kazandıran Yöntemler

Kripto Para Kazandıran Yöntemler

 

Günümüzde kripto para sayesinde milyoner olan çok sayıda insan vardır. Kripto para uzun vadeli bir yatırım olmasına rağmen kısa vadede de kazanç sağlar. Güvenilir kripto para boralarının yanında bir de çabucak zengin olma vaadi ile insanların çok fazla para kaybetmesine sebep olan sahte borsalar ve dolandırıcı yatırım planları da vardır. Bu sebepten dolayı kripto para işine girmek istiyorsanız dolandırıcıların kurbanı olmamak için kapsamlı bir araştırma yapmanız önerilir.

 • Airdop

Para birmilerini, bir ICO’ya abone olmak gibi bazı görevler karşılığında dağıtan kripto para geliştirme ekibidir. Airdoplar, yeni bir coin ortaya çıktığında pek çok şirket tarafından tercih ediliyor. Airdop ekiplerinden gelen uyarılara dikkat ederek kripto para birimlerinde uzun vadeli kazançlar elde etmek mümkündür.

Tarayıcılarda Madencilik

Çok fazla kişi tarafından kullanılan bu yöntemde çoğu insan bilgisayarlarını veya tarayıcılarda madencilik yapma amacı için ayarladıkları teknolojik cihazları ile kripto para madenciliği yapıyorlar. Komut dosyasının yüklenmesiyle yapılan tarayıcılarda madencilik, kullanıcıların tarayıcıyı düzenli olarak kullanması ile hareket eden ve uzun vadede fazla gelir haline gelebilecek az miktarda kripto para elde eder. Bununla birlikte tarayıcılarda madencilik çok fazla kişi tarafından tercih edildiği için oldukça rekabetçi ve pahalı bir alan olmuştur.

Mobil Madencilik

Telefona yüklenen bir uygulama sayesinde sadece telefon açık bırakılarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu uygulamalardan bazıları ile, cep telefonundan kripto para madenciliği yaparak iyi paralar kazanılabilir fakat bu tür uygulamaların büyük çoğunluğuna kötü amaçlı yazlım bulaşmış olduğu için kullanılacağı ve kurulacağı zaman dikkatli olunması gerekir.

Bulut Madenciliği

İyi bir gelir etmede başarılı olan bulut madenciliği, kullanıcılarına uzaktan madencilik ekipmanı kiralama imkanı sunar. Bununla birlikte bulut madenciliğinin dolandırıcılık içermediği ve kazancın direkt olarak sanal cüzdana gittiği biliniyor. Bulut madenciliği sözleşmeleri ucuz sayılmayacak bir fiyattadır ve yatırımın dengelenmesi açısından bulut madenciliğinin kullanılması için dört ay kadar zaman geçmesi gerekir. Dört aydan sonra günlük olarak kazanç elde etmeye başlarsınız ve ne kadar çok yatırım yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.

Web Çekilişleri

Her saat captcha veya talep butonlarına tıklama gibi görevlerin tamamlanması gerekir. Bu çekilişlerin amacı platformda daha çok zaman geçirmek, duyuru ve görevlere dikkat etmek olduğu için yatırım gerektirmez.

YORUMLAR YAZ