• YARIM ALTIN
  7.930,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ¥ YUAN
  4,4516
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3555
  % 1,14
 • BITCOIN/TL
  2223488,356
  % 0,48
 • BIST 100
  10.676,65
  % -1,07

Polkadot (DOT) Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir?

Polkadot (DOT) Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir?

Polkadot, birlikte çalışabilir blok zincirlerinden oluşan bir sisteme sahip bir blok zinciri ağıdır. Bu proje, aynı zamanda Ethereum ağının kurucu ortağı ve eski CTO’su olan Gavin Wood tarafından 2006 yılında kuruldu. Polkadot, tüm bağlı yapılandırılabilir parachain’ler için bir güvenlik ve standardizasyon düzeyi sağlayan bir Relay Chain’den oluşur. Her parachain, Proof of Stake konsensüs mekanizmasını değiştirebilir, DApp’leri çalıştırabilir, belirteçler ve kendi ağ kurallarını oluşturabilir.

Parachain sayısı sınırlıdır ve bir açık artırma sistemi aracılığıyla dağıtılır. DOT, Polkadot’un yerel yardımcı program simgesidir. Sahipler gelecekteki proje değişikliklerine oy verebilir ve ayrıca Relay Chain ve bazı parachainlerde ağ işlem ücretlerini ödeyebilirler. DOT, sınırsız bir arz enflasyon belirtecidir ve kullanıcılar, belirlenen Proof of Stake sistemini kullanarak işlemleri onaylar.

Palkadot Nasıl Alınır?

Banka Havalesi ile Polkadot Satın Alın

Hesabınızdan bu paraların sağlayıcılarına para aktararak Binance’de sabit para satın alın. Daha sonra bu sabit paraları Binance borsasında Polkadot satın almak için kullanabilirsiniz.

Ticaret Polkadot;

Binance, 300’den fazla kripto para birimiyle yüklemeyi destekler. Birçoğunu piyasadaki en iyi döviz kuru üzerinden Polkadot ile değiştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Polkadot satın al;

Satın alabilirsiniz bir kredi kartı veya banka kartı ile Polkadot Binance üzerinde. Polkadot’u Visa veya MasterCard ile satın almanın en iyi yolunu sunuyoruz.

Polkadot Satın Almak İçin Nedenler

Varlığı kısa veya uzun vadeli bir ticaret stratejisinin parçası yapın

Madeni paraları saklayın ve tasarruf olarak kullanın

Mal ve hizmetler için ödeme yapmak için kripto para birimini kullanın

Arkadaşlarınıza ve ailenize para gönderin.

Palkadot’ u satın aldıktan sonra ne yapmalı?

Polkadot’u saklayın / saklayın

Birçok kullanıcı, değer artışı beklentisiyle Polkadot’u tutuyor. Polkadot’larınızı Binance hesabınızda veya en kullanışlı ve güvenli mobil cüzdan olan Trust Wallet’ta güvenle saklayabilirsiniz.

Ticaret Polkadot

Ticaret Polkadot endüstri lideri, hızlı ve güvenli Binance ticaret platformunda. Hizmetinizde – 300’den fazla kripto para birimi ve Polkadot ticareti için çok sayıda ticaret çifti.

Polkadot Kazanın

Coin yatırarak para kazanın. Staking, cüzdanınızda veya ticaret hesabınızda saklanan varlıkların hacmini artırmanın harika bir yoludur.

Gönder

Evet, Binance Pay ile varlıklarınızı nerede olursanız olun anında transfer edebilirsiniz. Polkadot’u çevrimiçi satın alabilir ve istediğiniz Polkadot adresini girerek herhangi bir kişiye, herhangi bir yere gönderebilirsiniz – komisyon YOK.

Polkadot Harca

Polkadot’u kullanarak da mal ve hizmet satın alabilirsiniz. Her gün daha fazla şirket ve perakende mağazası Polkadot’u kabul ediyor. Binance Pay’i kullanarak Polkadot ile beğendiğiniz ürünleri satın almak için listelenen satıcılardan herhangi birinin mağazasını ziyaret edin.

Polkadot Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Binance Academy’de Polkadot hakkında derinlemesine makaleler okuyabilir ve Polkadot gibi kripto para birimlerinin ilke ve mekanizmalarını keşfedebilirsiniz.

YORUMLAR YAZ