• YARIM ALTIN
  8.352,00
  % 0,36
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0745
  % 0,17
 • € EURO
  36,0373
  % 0,02
 • £ POUND
  42,9151
  % 0,01
 • ¥ YUAN
  4,5531
  % 0,04
 • РУБ RUBLE
  0,3757
  % 0,57
 • BITCOIN/TL
  2102782,229
  % 1,30
 • BIST 100
  11.064,85
  % 0,37

Ünlü Analistler Bitcoin’de

Ünlü Analistler Bitcoin’de

Ünlü Analistler Elde Ettikleri Verileri Yapmış Oldukları Açıklama İle Belirttiler

Kripto para piyasalarında her geçen gün ve her geçen gün saniye yeni gelişmeler yaşanmaya kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda ise ünlü Kripto para analizleri elde ettikleri verileri yapmış oldukları paylaşımlar ile yatırımcılara duyuruyor. Bu sabah saatlerinde ortaya atılan bir iddiada ise ftx’nin iflas ettiği belirtiliyor. Bu ise Kripto para piyasalarında farklı olayların yaşanacağını da gözler önüne seriyor. Ftx’in iflas etmesi sebebiyle Kripto para borsalarında büyük bir rahatlama yaşanacağı da gelen diğer haberler arasında yer alıyor. Ancak Kripto para yatırımcıları bu konuda yepyeni açıklamaların yapılmasını da bekliyor.

 

Ünlü Analistler Bitcoin’de Bu Verileri İşaret Ediyor Bitcoin’de Rahatlama Yaşanacak

İnsanlar birikimlerini en çok Kripto para birimlerine yatırarak yüksek kazançlarda elde edebiliyor. Ancak Kripto para borsalarında çok farklı olaylar ve gelişmeler de hızlı bir şekilde yaşanmaya devam ediyor. Ünlü analistler ise Bitcoin ile ilgili verileri işaret ederek bitcoin’de büyük bir rahatlama yaşanacağını da ifade ediyor. Bu kapsamda ise Kripto para borsaları arasında yer alan bitcoin’e yatırım yapanları sürpriz gelişmelerin beklediği de gelen haberler arasında yer alıyor. Ünlü analistler yapmış olduğu paylaşımlarda bitcoin’de önümüzdeki günlerde çok önemli rahatlamaların yaşanacağını bariz bir şekilde ortaya koyuyor. Bitcoin yatırımcıları ise yaşanan bu gelişme karşısında yüksek kazançlar da elde edebilecekler.

 

Ftx’in İfllas Etmesi Bitcoin’de Rahatlama Yaşatacak

Kripto para borsalarında yepyeni bir gelişme yaşandığı dün sabah saatlerinden itibaren açıklanmış oldu. Bu kapsamda ise ortaya çıkan bilgiler de ftx’in iflas etmesi ile birlikte bitcoin’de sert düşüşlerin yaşanacağı da bekleniyor. Ünlü analistler ise bu konuda bütün verilerini yatırımcılar ile paylaşmaya devam ediyor. Ftx’in ani bir şekilde iflas etmesi ise Bitcoin yatırımcılarının kazançlar sağlamasına da neden olacak. Her ne kadar şirketin iflas etmesi olumsuz bir durum olarak görülse de Bitcoin piyasalarında bu iflasın önemli artışlar yaşatacağını da gözler önüne seriyor. Önümüzdeki günlerde ise Bitcoin değerlerinde önemli ve ani yükselişlerin yaşanacağı da belirtiliyor.

YORUMLAR YAZ