• YARIM ALTIN
  7.918,00
  % 0,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1315
  % -0,31
 • € EURO
  34,9954
  % -0,02
 • £ POUND
  41,1778
  % 0,10
 • ¥ YUAN
  4,4427
  % -0,19
 • РУБ RUBLE
  0,3628
  % 2,02
 • BITCOIN/TL
  2266747,270
  % 2,22
 • BIST 100
  10.656,96
  % -0,18

YouTube’dan Kazanılan Paranın Hesaba Yatırılması 

YouTube’dan Kazanılan Paranın Hesaba Yatırılması 

 

Para kazanmak için ürün rafını etkinleştirin: “Para Kazanma” sekmesinde “Ürün” sekmesine geçin. Talimatları takip etmeniz istenecektir. Super Chat ve Super Stickers’ı etkinleştirin: Para kazanmayı etkinleştirdikten sonra canlı sohbeti başlatın. Talimatları izlerseniz bu seçenekler görünebilir. YouTube Premium Kazançlarının Etkinleştirilmesi: Bunun için herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Prim kazançlarının bir kısmı yaratıcıların hesaplarına aktarılacaktır.

YouTube Shorts Fonu: Hesabınıza bağlı bir AdSense hesabınız varsa, uygunluğunuza göre ödenir. Her ayın ilk haftasında bir e-posta veya bildirim gönderilir. Kullanılmayan kredi ayın 25’inde sona erebilir. YouTube Shorts Fonu: Hesabınıza bağlı bir AdSense hesabınız varsa, uygunluğunuza göre ödenir. Her ayın ilk haftasında bir e-posta veya bildirim gönderilir. Kullanılmayan kredi ayın 25’inde sona erebilir. İlgili ülkeler arasında Türkiye yer almaktadır.

 Youtube Para Kazanma

Belirli para kazanma özelliklerine erişmek için YouTube İş Ortakları Programına katılabilirsiniz. Türkiye’de ikamet eden içerik üreticileri bu yöntemlerin birçoğundan yararlanabilir. YouTube para kazanmanın para kazanma koşulları ve olası kazançlar hakkında daha detaylı bilgi için yazımıza devam edebilirsiniz. YouTube İş Ortağı Programı’na katılmak için öncelikle minimum gereksinimleri karşılamanız ve başvuru adımlarını tamamlamanız gerekir.

Ürün rafını etkinleştirin: “Para Kazanma” sekmesinde “Ürün” sekmesine geçin. Talimatları takip etmeniz istenecektir. Super Chat ve Super Stickers’ı etkinleştirin: Para kazanmayı etkinleştirdikten sonra canlı sohbeti başlatın. Talimatları izlerseniz bu seçenekler görünebilir. YouTube Premium Kazançlarının Etkinleştirilmesi: Bunun için herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Prim kazançlarının bir kısmı yaratıcıların hesaplarına aktarılacaktır.

 Youtube’dan Ödeme Alma

Ödeme almak için belirli adımları izlemeniz gerekir; Vergi bilgilerinizi girin. Kişisel bilgilerinizi onaylayın. Ödeme yöntemi eşiğine ulaştığınızda, ödeme yönteminizi seçin. Geçerli ödeme yöntemleri arasında çek, Elektronik Fon Transferi (EFT), Tek Avrupa Ödeme Alanı (SEPA) transferi ve banka transferi yer alır. Mevcut bakiyenizle para çekme limitine ulaşın. Ödemeniz 21 günlük (iş günü) bir işlem süresinden sonra yapılacaktır. Şu anda USD, EUR, GBP, CAD, HUF, AUD, NZD ve SGD cinsinden hesap bilgilerini almak mümkündür. Çoklu para birimi hesabınıza yapılan yerel ödemeler sorunsuzdur. Ticari faaliyetler için bir Wise Business hesabı açmalısınız.

YORUMLAR YAZ