• YARIM ALTIN
  8.349,00
  % 0,43
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0581
  % 0,12
 • € EURO
  36,0405
  % 0,03
 • £ POUND
  42,8619
  % -0,10
 • ¥ YUAN
  4,5499
  % -0,02
 • РУБ RUBLE
  0,3757
  % 0,53
 • BITCOIN/TL
  2111701,137
  % 1,66
 • BIST 100
  11.064,85
  % 0,37

Bitcoin İle İlgili Şok Eden İddia

Bitcoin İle İlgili Şok Eden İddia

 

Kripto para borsalarında çok sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yaşanan son gelişme ise deyimi yerinde ise bitcoin yatırımcılarını üzecek nitelikleri taşıyor. Ortaya atılan şok iddiada ise önümüzde ki günlerde bitcoin para biriminde sert ve ani düşüşlerin yaşanacağı belirtiliyor. Ancak bu bilgi henüz netlik kazanmış değil. Bitcoin yatırımcıları ise ortaya atılan bu iddia karşısında şok oldular. Deyimi yerinde ise bitcoine yatırım yapanlar bu iddia karşısında hop oturup hop kalkıyorlar. Şimdilerde ise yatırımcılar kripto para bültenlerini nefes almadan takip ediyor. Önümüzde ki günlerde ise uzman bitcoin yatırımcıları konuya dair paylaşımlarda da bulunacaklar.

Bitcoin’de Neler Oluyor Yoksa Yine Düşüş Yaşanacak Mı?

Son dönemlerin en çok tercih edilen yatırım araçları arasında kripto para birimlerinden olan bitcoin yer alıyor. Ancak bu konuda çok çarpıcı iddialar dilden dile dolaşmaya da devam ediyor. Yaşanan gelişmede ise bitcoinin yeni ayda sert düşüşler yaşanacağı ifade ediliyor. Konu ile ilgili olarak ise Türk kripto para yatırımcılarının çok yakından takip ettiği bir on-chain analisti ismi Anl Cnc, geçtiğimiz günlerde kişisel ve resmi Twitter hesabı üzerinden yeni ve şaşkınlık yaratacak bir paylaşımda bulunarak dikkat çekmeyi başardı. Ancak yapılan paylaşım pek te iç açıcı olarak görünmüyor. Uzman isim tarafından yapılan paylaşımda ise bitcoinin aralık ayı içerisinde düşüşe geçeceği belirtiliyor.

Bitcoin Aralık Ayında Neler Yaşayacak Neler Uzman İsimler Açıkladı

Aralık ayının başlamasıyla birlikte Kripto para borsalarından da yeni gelişmeler birer birer ortaya çıkıyor. Bu kapsamda ise uzman ve ünlü isimler açıklama yapmaya devam ediyor. Yapılan paylaşımda ise şu detaylara yer veriliyor. Toplamda 4 farklı cüzdandan 47 milyon bitcoinin çıkarıldığı ifade ediliyor. Bununla birlikte ise aralık ayı döneminde bitcoin piyasalarında sert ve hızlı düşüşlerin yaşanacağı da gün yüzüne çıkıyor. Yaşanan bu gelişme ise bitcoin yatırımcılarının kara kara düşünmesine neden oldu. Bakalım ortaya atılan bu iddialar nasıl bir şekilde sonuçlanacak. Yatırımcıların ise endişeli bekleyişleri ne yazık ki devam ediyor.

 

YORUMLAR YAZ