• YARIM ALTIN
  7.804,00
  % -0,67
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2935
  % -0,05
 • € EURO
  35,1132
  % 0,47
 • £ POUND
  41,5360
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  4,4524
  % -0,18
 • РУБ RUBLE
  0,3530
  % -2,77
 • BITCOIN/TL
  2172765,715
  % -0,36
 • BIST 100
  10.165,52
  % 1,14

Bitcoin’de %2’lik Yükseliş

Bitcoin’de %2’lik Yükseliş

Kripto Para Piyasalarında Yaşanan Sıcak Gelişmeler Bitcoin Yükselişte

Kripto para piyasalarında son dakika ve sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu sabah saatlerinde ortaya atılan bir iddiada bitcoin’in ani bir yükselişe geçtiği de belirtiliyor. Bu konuda ise uzman Bitcoin yatırımcıları çeşitli açıklamalar yapmaya da devam ediyor. Yapılan açıklamalarda ise çok önemli bir detay da dikkatlerden kaçmıyor. Kripto para piyasalarında yaşanan bu gelişmelerin en temel sebebini ise bitcoin’de yaşanan ani yükselişler oluşturuyor. Bitcoin’e yatırım yapan yatırımcılar ise bu haber karşısında büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Yaşanan son dakika gelişmesinde ise bitcoin’in bir anda %2’lik bir dilimle yükseliş yaşadığı belirtiliyor. Bitcoin yatırımcıları yaşanan bu yükselişle yüksek bir seviyede de kazançlar sağlıyor.

Bitcoin’de %2’lik Yükseliş Yeni Kazançlar Getiriyor

Kişiler birikimlerini çeşitli yatırım araçlarına bağlayarak yüksek kazançlar da elde etmiş oluyor. Bu kapsamda ise Kripto para birimleri arasında yer alan Bitcoin yatırımcıları %2’lik bir yükselişle yeni kazançlar da elde etmiş oluyor. Bitcoin piyasalarında yaşanan bu gelişme ise önceki dönemlerde yaşanan ani ve sert düşüşlerin tolere edilmesini de sağlıyor. Bu kapsamda ise Bitcoin yatırımcıları yaşanan bu ani yükseliş sebebiyle %2’lik bir oranda da kazanç elde etmiş oluyor. Kripto para piyasalarında yaşanan bu sıcak gelişme ise Bitcoin yatırımcıları tarafından anbean takip edilmeye de devam ediyor.

Amerikan Merkez Bankası Yeni Bir Açıklamada Bulundu

FED faiz kararı sonrasında Amerikan Merkez Bankası da yepyeni bir açıklama yaparak Bitcoin yatırımcılarını sevindirdi. Bu kapsamda yapılan açıklamada ise Amerikan Merkez Bankası Bitcoin piyasalarında %2’lik bir artışın yaşandığını belirtmiş oldu. Yapılan bu açıklama ile birlikte ise Bitcoin yatırımcıların %2’lik bir dilim de olsa kazanç sağladığını belirtiyor. Bu kapsamda ise Bitcoin yatırımcıları %2’lik bir dilimde kar etmiş oldular. Merkez Bankası tarafından yapılan açıklamada bu detaylar ele alındı. Fed faiz toplantısından sonra yaşanan bu gelişme ise Bitcoin yatırımcılarının avantajına olan bir durumu da beraberinde getiriyor. Kripto para piyasalarında yaşanan bu gelişmeler ise haftalık bültenler kapsamında ele alındı.

 

YORUMLAR YAZ