• YARIM ALTIN
  8.551,00
  % 0,07
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5947
  % 0,34
 • € EURO
  34,7946
  % 0,12
 • £ POUND
  40,3924
  % -0,54
 • ¥ YUAN
  4,5018
  % 0,15
 • РУБ RUBLE
  0,3499
  % 1,01
 • BITCOIN/TL
  2102588,605
  % 2,15
 • BIST 100
  9.693,46
  % 1,77

Dev Tahminci, Türklerin de Aldığı Altcoin’e Shitcoin Dedi!

Dev Tahminci, Türklerin de Aldığı Altcoin’e Shitcoin Dedi!

Bilindiği üzere Arthur Hayes tahminleri yakından takip edilen bir isim. Şimdi de Hayes, kısa sürede büyük değer kaybeden altcoin hakkında konuştu.

Kripto piyasası pek çok kişinin hayatında önemli yer tutuyor. Borsa üzerinden kar elde etmek isteyenler doğru coinlere yatırım yapmak için çabalıyor. Bunun için ise pek çok analistin fikirleri her zaman yakından takip ediliyor. İşte Arthur Hayes de bu isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda Solana hakkında yaptığı yorumlar ile ön plana çıkan analistin bu altcoin hakkında neler dediği merak ediliyor.

Altcoin Projesi Artık Değersiz Mi?

Arthur Hayes, çoğunlukla yaptığı analizleri Twitter üzerinden açıklıyor. Zaman zaman farklı kripto paralar üzerine yaptığı tahminler ile bilinen isim şimdi de Solana tahminleri ile gündemde yer alıyor. Hayes’e göre Solana şu anda “mutlak bir shitcoin” olmuş durumda. FTX ile ilişkili bir altcoin olan Solana projesinin ise zaman içerisinde tekrar talep görme ihtimali olduğunu söylüyor. Hayes’in tahminlerine göre Solana kripto borsası ile ilgili haberlerde yer almaya devam ettiği müddetçe bir satın alma çılgınlığı ortaya çıkabilir.

Solana Değer Kaybedecek Mi?

Solana günümüze kadar oldukça önemli bir altcoin projesi olarak öne çıkıyordu. Özellikle de NFT piyasası için uzun zamandır önde gelen ekosistemlerden biri olarak biliniyordu. Ancak FTX ile bağlantılı bir proje olan Solanın tahtı da FTX’in iflası ile son zamanlarda sarsıntıya uğramış durumda. Buna bağlı olarak Solana tabanlı olarak yürütülen pek çok NFT projesinin bir “kripto göçü” başlatması söz konusu oldu. Her ne kadar bu geçişin gerçek nedeni resmi olarak açıklanmamış olsa da bu durumun bir çeşitlilik ortaya çıkaracağı konusunda pek çok analist hemfikir.

Solana Neden Değer Kaybediyor?

Bilindiği üzere Solana oldukça uzun zamandır değerli görülen bir altcoin projesiydi. Ancak yakın zamanda 10 doların altını gören bu proje şu anda yerini korumaya çalışıyor. Solana değer kaybı ise FTX2in iflas etmesi ile yakından ilişkili bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR YAZ