• YARIM ALTIN
  7.939,00
  % 0,32
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1762
  % -0,17
 • € EURO
  34,9981
  % 0,07
 • £ POUND
  41,1406
  % 0,17
 • ¥ YUAN
  4,4427
  % -0,19
 • РУБ RUBLE
  0,3632
  % 2,24
 • BITCOIN/TL
  2243739,134
  % 0,50
 • BIST 100
  10.656,96
  % -0,18

En Ucuz Ve Potansiyeli Yüksek Altcoin’ler Hangileri

En Ucuz Ve Potansiyeli Yüksek Altcoin’ler Hangileri

Kripto para dünyasında herkes en potansiyelli altcoinler hangileridir? en iyi altcoin hangisidir? En çok hangi altcoin kazandırır? gibi soruların etrafında dönmektedir. Çünkü amaç yatırım olarak ortaya konulan paraların yüksek rakamlara ulaşması hatta katlanmasıdır. Tabi bu herkesin başardığı bir durum olmamaktadır. Çok değişkenli ve hareketliliği fazla olduğu kripto dünyasında yüzde yüz kazandırır diye bir öneri de bulunmak sağlıklı ve doğru değildir. Ancak yine de sektör değişkenleri, süreçleri, uzman yorumları doğrultusunda potansiyeli yüksek olan ve de şuan ucuz denebilecek altcoinler vardır. En ucuz ve potansiyeli yüksek altcoin önerileri aşağıdaki gibi özetlenebilir;

 

Ripple (XRP)

 

Hızlı ve düşük maliyetli işlem amaçlı olarak Fintech tarafından kurulan Ripple’ın 2025 senesine kadar 4 dolar civarlarını bulacağı tahmin edilmektedir. Günümüzde henüz 1 doların altında işlem gören Ripple, geleceği en parlak altcoin olarak öne çıkmaktadır.

 

Dogecoin (DOGE)

 

Mizahı amaçlı bir kripto para şeklinde piyasaya çıkan Dogecoin, ciddi kar getirdiği yatırımcıların olması ile ciddiye alınmaya başlanmıştır. Şuan 0.05 dolardan işlem göre Dogecoin, birçok coin gibi aylardır düşüşte gözükse de ilerisi için ciddi bir çıkış yaşaması büyük olasılık olarak düşünülmektedir.

 

Stellar (XLM)

 

Para birimi XLM olan bir ödeme ağı olan Stellar, gelecek yıllarda büyümesine imkan verecek bir yol haritasına sahiptir. Stellar’ın amacı, Tek ağ olarak dünya finans sistemini desteklemektir. Şuan ki fiyatı 0,79 dolardır. 2025 yılına dek 1,75 doları bulması beklenmektedir.

 

Tron (TRX)

 

2017 yılında kurulan Tron ağı, medya içerikleri ve app’ler için bir blockchain altyapısı sağlamaktadır. En popüler altcoinler listesinde üst sıralardadır. Volatilitesi yüksek ama oldukça ucuz bir altcoindir. İşlem ücreti yoktur. Hala 1 doların altında alınabilen Tron’un geleceği oldukça parlak gözükmektedir.

 

Cardano (ADA)

 

İçerdiği devrimsel nitelikler ve sağladığı değere göre en ucuz altcoinlerden biri olan Cardano, ilk zamanlarda çok dikkat çekmiyordu. Ancak sürekli olarak yeniliklerin olması ile zamanla ilgi çekmeye başlamış ve en iyi altcoinler listesi için ilk 10 adayı bir altcoin halini almıştır.

 

Diğer önerilebilecek altcoinlerden bazıları ise; Binance Coin, LTO Network, Solana ve Hedera Hashgraph söylenebilir.

YORUMLAR YAZ