• YARIM ALTIN
  7.946,00
  % 0,40
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1800
  % -0,17
 • € EURO
  34,9808
  % 0,04
 • £ POUND
  41,1448
  % 0,18
 • ¥ YUAN
  4,4417
  % -0,19
 • РУБ RUBLE
  0,3633
  % 2,27
 • BITCOIN/TL
  2247971,371
  % 0,88
 • BIST 100
  10.656,96
  % -0,18

Cardano Vasil Güncellemesi

Cardano Vasil Güncellemesi

 

Cardano vasil güncellemesi için yeni ve net bir tarihin açıklandığı ortaya çıktı. Yaşanan son dakika gelişmesi ile birlikte güncellemenin yapıldığı ve tarihine dair tüm detay bilgilerde paylaşıldı. Cardano ağı yöneticileri uzun bir zamandan beri vasil güncellemeleri ile ilgili çalışmalar yapmaya devam ediyordu. Yaşanan son dakika bilgisine göre bu konu üzerinde net bir tarihte belirtilmiş oldu. Cardano platformu bütün kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen panelleri de oluşturuyor. Bu kapsamda ise ağ yöneticileri uzun bir zamandan beri çalışmalar yapmaya devam ediyordu. Yaşanan son dakika ve flash bir gelişmeye göre ise vasil güncellemesi ile ilgili net tarihinde belirlendiği ortaya çıktı.

Cardano Vasil Güncellemesi İçin Net Tarih Verildi

Son dönemlerin en çok konuşulan konuları arasında Cardano vasil ile ilgili yapılan güncellemeler yer alıyor. Yaşanan son dakika gelişmesine göre ise Cardano vasil güncellemeleri ile ilgili net tarihte ortaya çıkmış oldu. Cardano vasil ağı yöneticileri uzun bir zamandan beri konu üzerinde çalışmalar yapıyordu. Güncellemeler ile ilgili olarak ise net tarihin önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtiliyor. Ağ yöneticileri bu konu üzerinde çalışmalar yapmaya devam ederken aynı zamanda tarih üzerinde de çalışmalar yapıyordu. Konu ile ilgili ortaya çıkan verilere göre ise vasil güncellemeleri ile ilgili net tarihinde belirlendiği açıklandı.

Coin Piyasalarında Neler Oluyor Cardano Vasil Güncellemesi Geliyor

Coin ve kripto para borsalarında ismi sık duyulan ağlar arasında yer alan Cardano vasil güncellemesi ile ilgili yepyeni bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Ağ yöneticileri yapmış olduğu çalışmalar sonucunda güncellemelerle ilgili tarihi de belirtmiş oldular. Kripto para borsalarında yaşanan bu hareketlilik ise aynı zamanda coin piyasalarını da bir hayli hareketlendirmiş oldu. Ağ yöneticileri tarafından yapılan yazılı açıklamada ise vasil güncellemelerine dair net tarihinde belirlendiği ortaya çıktı. Hoskinson tarafından yapılan açıklamada Cardano vasil güncellemelerinin çok yakın bir tarihte yapılacağı da belirtilmiş oldu. Bu sayede kripto para yatırımcıları Cardano vasil güncellemeleri ile birlikte kazançlarına yeni kazançlar ekleyebilecekler.

YORUMLAR YAZ