• YARIM ALTIN
  8.388,00
  % -0,45
 • AMERIKAN DOLARI
  32,8704
  % 0,06
 • € EURO
  35,6513
  % -0,11
 • £ POUND
  42,4229
  % -0,01
 • ¥ YUAN
  4,5173
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3788
  % 1,33
 • BITCOIN/TL
  2180712,368
  % -0,95
 • BIST 100
  11.025,63
  % -0,58

Ünlü Youtuber dan Flaş Video Paylaşımları Geldi

Ünlü Youtuber dan Flaş Video Paylaşımları Geldi

 

Youtuberin ünlü ismi tarafından sıcak bir gelişme yaşandığı açıklandı. Bitcoin ile alakalı çok sürpriz bir açıklamada bulunan kripto para youtuberi bu gelişmeyi uygulama üzerinden paylaştı. Bitcoin yatırımcılara bu haber karşısında büyük bir mutluluk yaşadılar. Kripto Para’nın ünlü youtuber’ı olan ünlü isim yaptığı bu paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bitcoin’de hızlı bir yükseliş yaşandığı da youtuber tarafından paylaşılan video ile öğrenilmiş oldu. Bu kapsamda ise Bitcoin yatırımcıları yüksek seviyelerde kazanç da sağlayacaklar. Kripto para piyasalarında yaşanan bu sıcak gelişme YouTube üzerinden tam manasıyla izlenme rekorları da kırdı. Ünlü youtuber tarafından paylaşılan video bir günde tam bir milyon izlenme oranı aldı.

Youtuber Kripto Uzmanı Yatırımcıları Sevindiren Bir Video Yayınladı

Kripto para piyasalarında yaşanan hareketlilik gündemden bir an olsun düşmüyor. Dün akşam saatlerinde de bitcoin yatırımcılarını sevindiren bir iddia ortaya atıldı. Ünlü youtuber kripto uzmanı Crypto Rover tarafından yapılan video paylaşımında ise bitcoin’in bir anda yükselişe geçtiği de anlaşılıyor. Kripto para uzmanı olan başarılı ismin paylaştığı bu video ise tam anlamıyla izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Bu kapsamda önceki dönemlerde sert düşüşler yaşayan bitcoin’in bir anda yükselişe geçmesi yatırımcıları bir hayli sevindirdi. Kripto para uzmanı bu videoyu elinde olan veriler kapsamında tüm yatırımcılara duyurmuş oldu.

Bitcoin’e Yatırım Yapanlar Bu Habere Çok Sevinecekler

Kripto para borsalarında her geçen gün yeni ve sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu kapsamda YouTuber kripto uzmanı Crypto Rover yepyeni bir paylaşım yaparak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bitcoin e yatırım yapanlar ise bu gelişme karşısında büyük bir sevinç yaşadılar. Günlük zaman diliminde bitcoinde önemli yükselişlerin yaşanması yatırımcıları da olumlu yönde etkiledi. Yaşanan bu yeni gelişme ise youtube üzerinden izlenmeye devam ediyor. Kripto para uzmanı youtuber bu paylaşımı ile izlenme rekorları kırıyor. Bitcoin yatırımcılarını sevindiren bu gelişme ise kripto para piyasalarında hareketliliğin artmasına da neden oldu. Yaşanan bu gelişme gündemde yer aldı.

 

YORUMLAR YAZ