• YARIM ALTIN
  8.266,00
  % -0,96
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3607
  % 0,17
 • € EURO
  34,4602
  % -0,71
 • £ POUND
  40,3340
  % -0,67
 • ¥ YUAN
  4,4720
  % 0,13
 • РУБ RUBLE
  0,3464
  % -0,16
 • BITCOIN/TL
  2179297,348
  % -4,81
 • BIST 100
  9.814,19
  % 0,59

Vesper – VSP Nedir?

Vesper – VSP Nedir?

 

2017 yılında oluşturulan yeni bir kripto para birimidir. Bitcoin protokolüne dayanıyor ancak farklı bir madencilik algoritmasına sahiptir. VSP coin’in temel amacı, merkezileşmeye karşı daha dirençli, daha adil ve merkezi olmayan bir madencilik algoritması sağlamaktır. VSP coin ekibi, Bitcoin’in ilk kez 2009 yılında kurulmasından bu yana kripto para topluluğunda yer alan deneyimli geliştiriciler ve madencilerden oluşuyor.

Ekip, tüm kullanıcılar için daha merkezi olmayan ve adil bir madencilik algoritması sağlamaya kendini adamıştır. VSP coin ekibi ayrıca kullanıcıların VSP coin’lerini depolamasına ve yönetmesine olanak tanıyan yeni bir cüzdan yayınladı. Cüzdanın kullanımı kolaydır ve kullanıcıların kolayca ödeme gönderip almalarını sağlar.

Cüzdan ayrıca, kullanıcıların VSP paralarını diğer kripto para birimleriyle değiştirmelerine olanak tanıyan yerleşik bir borsaya da sahiptir. VSP coin ekibi, VSP coin’i lider bir kripto para birimi haline getirmek ve tüm kullanıcılar için daha adil ve merkezi olmayan bir madencilik algoritması sağlamak için sektörde var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor.

VSP Coin Merkezi

Merkezi Norveç’in Oslo kentinde bulunan Vesper Finance, Londra, Singapur ve New York’taki ofisleri ile güçlü bir uluslararası varlığa sahiptir. Vesper ekibi, finansal hizmetler sektöründe geniş bir deneyim ve uzmanlığa sahiptir ve finansal hizmetleri daha verimli, uygun maliyetli ve kriptoloji dostu hale getiren yenilikçi teknoloji tabanlı çözümler geliştirmeye kendini adamıştır.

VSP Coin Özellikleri

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan açık kaynaklı bir projedir. Blockchain teknolojisinin geleceğine ve dünyayı daha iyi hale getirme potansiyeline inanan gönüllülerden oluşan bir topluluk projesidir. VSP coin, VıSP platformunda para birimi olarak hizmet veren bir ERC20 jetonudur. ViSP platformu, kullanıcıları içerik oluşturdukları ve paylaştıkları için ödüllendiren merkezi olmayan bir sosyal medya platformudur.

VSP coin, VıSP platformundaki mal ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılır. Diğer kripto para birimleri için borsalarda da işlem görebilir. VSP madeni para deflasyonist bir para birimidir, yani VSP madeni para arzı zamanla azalacaktır. Bu, VSP coin’i VıSP platformunda değerli bir varlık haline getirir.

 

YORUMLAR YAZ