• YARIM ALTIN
  7.845,00
  % -0,42
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5870
  % -0,64
 • € EURO
  34,9875
  % -0,75
 • £ POUND
  41,3532
  % -0,78
 • ¥ YUAN
  4,4913
  % -0,77
 • РУБ RUBLE
  0,3773
  % 2,08
 • BITCOIN/TL
  2112990,527
  % -2,02
 • BIST 100
  10.471,32
  % 0,76

Yatırımcıların Sert Bir Yükseliş Beklediği Alt Coin Hangisi?

Yatırımcıların Sert Bir Yükseliş Beklediği Alt Coin Hangisi?

Yatırımcılar yıl sonuna Polkadot coin’in yükselişe geçeceğini düşünüyor. Yatırımcılar yıl sonuna kadar yükselişe geçecek alt coinleri açılamaya başladılar

 

Kripto para dünyası çok renkli ve her an değişebilecek bir yapıya sahip. Şansınız dönerse yatırımlarınız biranda yükselebilir. Eğer şansınız sizden yana olmazsa zarar yaşayabilirsiniz. İşte bu gibi durumlardan dolayı kripto borsasını anlık olarak takip etmeniz gerekmektedir. Değişimler anlık olabilir. Kimse parasını kaybetmek zarara uğramak istemez. Bu zarardan kurtulmak için ilk olarak analistleri ve uzmanları dinlemek doğru bir yöntem olabilir. Böylece zarar uğramaktan kurtulabilirsiniz.

 

Polkadot Geleceği Ne Olacak?

Kripto parayı yorumlayan uzmanlarda yıl sonuna kadar Polkadot yorumları ile yani DOT’un yıl sonuna kadar 6 doları aşacağını düşünüyorlar. Coinmarketcap sitesinde yayınlana yaklaşık bin kişinin katıldığı ankete göre DOT yatırımcılarının paralarının mevcut fiyattan yüzde 41 oranında artış yaşayacaklarını öne sürdü.  Bu artık sonucunda doların 6,14’ekadar ulaşılacağı düşünülüyor. Analist yapan uzmanlar ise katılım oranının düşük olmasına rağmen bu beklentinin büyük oranda gerçekleşeceğini savunuyorlar. Bu anketin sonuçlarına göre fiyat beklentileri üzerinde etkisinin olabileceği konuşuluyor.

 

2022 yılının başından beri değer kaybeden DOT 2021 yılında ise yaklaşık yüzde 487’ye varan değer artışı yaşamıştı. Bu artışın yüksekliği yatırım yapanların yüzünü güldürmüştü.  Ancak2022 yılında bu kadar değer kaybetmesi de DOT’a olan güveni sarsmıştı. Ancak Polkadot coin geleceğinin yükselişte olduğu yapılan yorumlar arasında yer alıyor.

 

Yıl Sonunda Şahlanacağı Düşünülen DOT Gözleri Üzerine Çekti

Dot önceki yıllarda yaşadığı değer kayıplarını faiz oranlarının artmasına ve siyasi krizlere dayandırdığını açıkladı. Bu yılın sonundan itibaren kendisine güven duyulmasını değer kaybının yerini yükselişin alacağını belirtti.  Analistler merkez bankalarının parasal genişlemeye gittiklerini düşünmeleriyle beraber DOT’un da 40 doların üzerinde bir değere çıkabileceğini iddia etti. Bu alana yatırım yapmak isteyen müşteriler analistlerin yorumu ışığında yatırımlarını gerçekleştirebilirler. Bu açıklama ve yorumlarla beraber Polkadot-js konuşulmaya başlandı.  Yorumların doğru olması ile beraber sizde yatırımlarınızı katlama imkânı bulabilirsiniz.  DOT coinin geleceğinin oldukça parlak olduğu sıkça konuşuluyor ve son zamanlarda adından bahsettiriyor.

YORUMLAR YAZ